Vestavěné skříně na míru

Pokud potřebujete využít prostor ve vašem domově na maximum, ať už je to kvůli nedostatku úložného místa anebo prosté oblibě minimalismu, jsou vestavěné skříně na míru tím jediným správným řešením. Pokud i vy chcete, aby váš domov vypadal vždy úhledně, uspořádaně a naklizeně, neváhejte nás kontaktovat. Velice rádi přijedeme, vše s vámi probereme, zaměříme, navrhneme, vyrobíme a nakonec namontujeme.

Chci vestavěnou skříň na míru

Vestavěná skříň z naší výroby zapadne do každého interiéru. V obývacím pokoji může třeba nahradit nábytkovou stěnu, v ložnici vám zase poskytne velkorysé místo pro všechno vaše oblečení i další osobní věci. Dokonce i pracovna může být jednou z místností, kde právě potřebujete dostatek úložného prostoru, který hravě vytvoříte umístěním vestavěné skříně, díky které si uspořádáte váš pracovní, ale i odpočinkový prostor. V neposlední řadě i dětský pokoj bude vypadat vždy uklizeně, bude-li v něm naše vestavěná skříň na míru. A pořádná šatna, kde je vše přehledně uspořádáno, se bez takovéto skříně také nemůže obejít. Vestavěné skříně zkrátka využívají daný volný prostor maximálně a to od podlahy až ke stropu a tak nevyvolávají dojem, že je pokoj skladištěm všeho možného. Naopak, všechny vaše věci jsou úhledně schovány a každá má své náležité místo.

Každý z nás však máme jiné nároky a představy a navíc i prostory k využití, proto ideální řešení nabízí právě zakázková výroba vestavěných skříní. Jen díky tomu, že naše skříně jsou vyráběny na míru, mohou odpovídat přesným požadavkům našich klientů – vašim požadavkům. Vestavěné skříně na míru vyřešíme za vás, vy nám pouze sdělíte vaši představu a pak už si jen zvolíte, co budete ukládat v té které polici. Skříně z naší dílny jsou moderní a důraz kladou na praktičnost a estetiku zároveň. Podle toho, co budete chtít ve skříni skladovat, navrhneme vhodné doplňky a její vnitřní uspořádání. A podle místnosti, kde bude budoucí vestavěná skříň stát, zvolíme vhodnou barvu korpusu a design dveří. Pokud ještě hledáte inspiraci, rádi vám ukážeme naši dosavadní práci. Určitě si vyberete k vaší spokojenosti.