Šatny na míru

V našem repertoáru jsou také šatny na míru vašim potřebám. Zabýváme se nábytkem od jeho návrhu, přes jeho výrobu, až po finální realizaci u vás doma. Šatní skříně či podobná řešení jsou součástí každého moderního bydlení a již si to bez nich ani neumíme představit.

Chci šatní skříň

Jsou funkční, organizované a praktické. Umožňují vám uschovat vše, co uschovat potřebujete a zároveň máte přehled. Díky jejich důmyslnosti přesně víte, kde co hledat. Vyrobíme vám kvalitní šatní skříň na míru. A to tak, aby vaše nová vestavěná šatna odpovídala vašim potřebám a přáním, ale také parametrům, které určuje prostor, pro jaký ji budeme vyhotovovat. Uspořádání skříní a šaten. Otázkám jako kam přijde šatní lavička a věšáky na kabáty, tomu společně věnujeme dostatek času. Abychom dokázali vše navrhnout tak, abyste byli spokojení. Abyste měli dostatek místa pro uložení všech svých věcí přesně tak, jak potřebujete. Pracujeme rychle a především kvalitně. Výsledkem naší práce je originální nábytková sestava, která bude pasovat přesně tam, kam jste si ji vysnili. Ke každé zakázce přistupujeme s veškerou pečlivostí a důsledností, ke každému zákazníkovi máme osobní přístup.

Snažíme se vyjít vstříc vašim představám, které následně realizujeme v praktickém, funkčním a estetickém provedení. Vaše šatna na zakázku z naší dílny bude jistojistě účelná a praktická a zároveň bude odpovídat moderním designovým trendům. Do prostoru přinese punc útulnosti a elegance. Vy sami si řeknete, jak by měla vaše šatna vypadat a mi ji zakomponujeme do vašeho interiéru tak, jako by tam patřila odjakživa a bez ní by dům ani nemohl existovat. Budeme si vědět rady, i pokud potřebujete atypické šatní skříně pro různě velké prostory. Vyřešíme přihrádky, boxy, botníky či komody. Naše šatny či šatní skříně vám ušetří čas a prostor zároveň. Upravený zevnějšek vstupní místnosti bude vaší vizitkou, kterou se budete rádi chlubit.