Předsíňové a odkládací stěny na míru

Nabízíme výrobu předsíňových stěn na míru i vestavěných skříní do předsíně. Není pro nás problém vyrobit také botník na zakázku. Samozřejmostí je kvalitní provedení, funkčnost a originalita výrobku

Chci předsíňovou stěnu

Předsíň je dosti specifická součást domova. V různých zemích se předsíním přikládá různý význam. Někde jsou brány jako vítací místnost, která v podstatě jiný význam nemá. Praktičtí Češi se však snaží co nejvíce využít nabízený prostor, a tak se předsíň mnohdy stává úložištěm věcí. Byla by jistě škoda nevyužít předsíň, co to jde. Ale protože předsíně jsou často jedinečné svým půdorysem, zkosením sten a podobně, není vždy jednoduché nalézt v nabídce nábytku do předsíně takový, který by vám vyhovoval.

Zvláště, chcete-li prostor předsíně využít v celém jejím potenciálu, je záhodno volit nábytek dělaný na míruNábytek do předsíně na míru představuje nejen originální kus nábytku, který u nikoho jiného nenajdete, ale také si můžete být jistí, že jste pro praktické využití prostoru udělali maximum. Předsíňová stěna na míru vyřeší problém s úložným prostorem. Neváhejte a kontaktujte nás!