Patrové postele na míru

Plánujete děti nebo už malé ratolesti máte a nastala pravá chvíle pro zařizovaní pokojíčku? Rodinka se rozrůstá, ale místo pro dětský pokojíček není nafukovací? Nebo jste student či mladý pár žijící v malém bytě a potřebujete do pokoje vměstnat ložnici i obývací část? Ať už je to jakkoliv, nafouknout prostor a umístit do něho vše potřebné lze snadno s pořízením patrové postele.

Chci patrovou postel

Zabýváme se výrobou patrových postelí na míru. Vyrábíme studentské patrové postele, dětské patrové postele či patrové postele pro manželské páry. Vaši postel vyrobíme dle vašich představ a rozměrových požadavků. Barvu a design patrové postele s vámi důkladně zkonzultujeme a budeme se řídit přesně vašimi pokyny. Jsme schopni vytvořit vysoce funkční řešení, které zvelebí váš prostor a zároveň zajistí všechny požadované vlastnosti. úspora prostor

Skluzavka, psací stůl, hrací koutek, úložné prostory? Nic z toho pro nás není nemožné! Proč zvolit patrovou postel na míru: 1.úspora prostor, 2. velikost, tvar, barva a design dle požadavku zákazníka, 3.odborná konzultace s odborníkem, 3.multifunkčnost využití (úložné prostory, hrací koutek, skluzavka, psací stůl, …)