Kuchyně na míru

Nabízíme kompletní dodávku kuchyně na míru i pro Vaši domácnost, nabízíme kompletní zajištění výroby a dodání kuchyně na míru.

Naše kuchyně jsou vyrobeni z kvalitních materiálů a s perfektně provedenou výrobou a samotnou montáží na místě. Chápeme, že nová kuchyň Vám bude sloužit mnoho let, proto chceme, aby jste byli maximálně spokojeni.

Chci novou kuchyň na míru

Toužíte po kuchyni, která by vypadala jako z televizních pořadů, kde vaří vaše oblíbené kulinářské hvězdy? I vy můžete mít kuchyň přesně podle svých představ. Specializujeme se na rovné i rohové kuchyně na míru, které jsou vyrobeny jen z prvotřídních materiálů a pyšní se vysokou funkčností. Naše zakázková výroba kuchyňského nábytku dokáže splnit vaše přání, ať už dáváte přednost ryze modernímu kuchyňskému nábytku dle nejnovějších módních trendů nebo si libujete v klasice a elegantní nadčasovosti. Pro výrobu kuchyňské linky používáme pouze kvalitní materiály a produkty od certifikovaných firem jako je Egger, Hettich nebo Blum. A tak se naše kuchyně v Brně a okolí chlubí ne jen perfektně provedenou výrobou, ale i rychlou a precizní montáží na místě. Zakládáme si na tom, aby vaše nová kuchyň na zakázku splnila vaše očekávání, přání i požadavky na funkčnost a praktičnost. Jsme si vědomi toho, že vám bude sloužit řadu let.

Vždy se snažíme vyhovět vašemu vkusu a osobnímu stylu. Pomůžeme vám zvolit vhodnou pracovní desku i použité materiály. A poradíme, jaká barva skříněk se nejlépe hodí právě do vaší kuchyně s ohledem na velikost a umístění místnosti, kde má být vaše budoucí nová kuchyň. Nabízíme kompletní dodávku kuchyně na míru. Zajistíme výrobu i dodání a následnou montáž. Víme, že nová kuchyň bude srdcem vašeho domova po mnoho dalších let a proto je pro nás prioritou vaše maximální spokojenost. A pokud nechcete hned kupovat kuchyň na míru, ale nutně potřebuje její renovaci, i tak vám rádi posloužíme. Nabízíme totiž i výměnu pracovních desek a dvířek na kuchyňské lince.