Postel na míru – vyplatí se vám?

O důležitosti postele v životě lidském není třeba diskutovat. Trávíme v ní přibližně třetinu života, kromě odpočinku i jinými aktivitami. Naši prarodiče a jejich předci měli zpravidla jednu postel na celý život a nezřídka se do ní museli vejít i s několika dětmi. Takové postele byly masivní, vyřezávané, zkrátka něco vydržely a ještě byla radost na ně pohledět.

Dnes je trendem jít pro postel do velkoobchodu s nábytkem. Nabídka je široká, ceny lidové, kvalita bohužel nevalná a radost z nového kousku nábytku potom zmařená. Po pár měsících je postel rozvrzaná, je třeba ji dotahovat, vymýšlet, jak to udělat, aby rošt nedřel o kostru postele. Bojíme se i rychleji přetočit, aby někde něco neprasklo. A když je to postel pro děti, tím kratší životnost většinou mívá.

Kromě jiného nábytku nabízíme i výrobu postelí na míru. Pokud se rozhodnete využít naše služby, jistě nebudete litovat. Jaké výhody má pořízení postele na míru?

Žádný požadavek není překážkou

Můžete si nadiktovat, jak má vaše postel vypadat. My vám ukážeme vzorníky materiálů a ukázky naší tvorby pro inspiraci. Často se stává, že zákazníkovi se líbí čelo z jedné postele, nohy z druhé a ještě potřebuje atypický rozměr. Všechny tyto požadavky jsme schopni realizovat. Výsledkem bude jedinečný kousek nábytku přesně pro vás. Největším problémem při shánění postele bývá větší rozměr, ať už do šířky či délky, a výška. Čím jsme starší, tím je pro nás pohodlnější vyšší postel. Pro nás není problém vám takovou vyrobit.

K posteli vám můžeme vyrobit polici, noční stolek nebo truhlu na peřiny ve stejném designu. Ručíme za kvalitní materiál i provedení. Když budete nespokojeni, přijedeme, postel seřídíme, nedostatky napravíme. Nemusíte postel sami rozdělávat ani nikam vozit, s nikým se dohadovat. Další výhodou je přesný termín dodání. V obchodě se často stane, že vámi vybraný kousek bude k dodání za několik týdnů či dokonce měsíců (nebo prodejce není schopen termín sdělit). My vám přesně řekneme, kdy bude vaše postel hotová. Potom ji přivezeme a smontujeme. Můžete si objednat stejné postele pro všechny členy rodiny. Jsme flexibilní, sledujeme nové trendy, můžeme vám poradit. Nabízíme i výrobu atypických postelí – patrových, vyvýšených, domečkových, s nebesy nebo s konstrukcí na zavěšení moskytiéry.

Záruka dlouholeté kvality a pevnosti

Věřte, že na míru vyrobená postel vám vydrží dlouhé roky. Peníze investované na začátku se vám vrátí. Ať už kvalitou spánku nebo estetickým přínosem do vašeho interiéru.

Vypracování nezávazné cenové kalkulace

Pro cenovou kalkulaci a prvotní návrh nás kontaktujte, rádi se vám budeme věnovat.

Telefon

Tomáš Svoboda +420 734 331 041 Jan Novák +420 774 926 005

Email

poptavka@nsnabytek.cz

Adresa

Kubelíkova 1155/42 Brno - Líšeň 628 00

Facebook

Sledujte naši práci na Facebooku.