Předsíně na míru vyřeší rodinné hádky


Kde mám čepici? Proč je v mým botníku bráchova bota a kde mám tenisky na fotbal? Neviděl někdo mou šálu? A kam jsme schovali deštníky, nevíte?

Jsou vám tyto otázky povědomé? Možná i ve vaší předsíni se občas odehrává podobný ranní chaotický shon. Při hledání svršků či bot možná najdete něco, co jste hledali před pár měsíci, ale jistě se shodneme, že to není dobrý start nového dne. Zejména, pokud se opakuje příliš často.

Předsíň je vstupní branou do vašeho bytu. Návštěvám i domácím by měla navodit příjemnou atmosféru. Měla by vystihnout obyvatele domu. Tolik z učení feng šuei. Mnohem více nám záleží praktickém přínosu. Do předsíně se toho musí hodně vejít. Zejména v malých panákových bytech. To máte zimní boty, jarní boty, letní boty, podzimní boty, boty na sport. Boty na lítačku a boty na slavnostní příležitosti. Bundy, kabáty. Deštníky. Kabelky a tašky. Čepice, šály, rukavice. Možná taky vodítko, obojek a pelíšek pro psa. Helma na kolo. Nebo i kolo. Kočárek. Věšák na klíče. Desinfekce, roušky.. A taky zrcadlo by se hodilo. Abyste mohli zkontrolovat, jestli vám někde nekouká podolek, než odejdete z bytu. A taky, aby se celý prostor předsíně prosvětlil a opticky zvětšil. Jak na to, aby se tam všechno vešlo a zároveň byla ta předsíň opravdu pěkná?

Můžete si prohlédnout nabídku sektorových nábytkových sestav, kterých najdete v každém specializovaném obchodě nepřeberné množství. Jenže u nich velice často zjistíte, že se vám do vaší síně o pár centimetrů nevejdou. Nebo naopak pár centimetrů chybí. A je to moc nízké, nebo vysoké. A barevně se vám to vlastně taky do bytu nehodí. A místo šuplíků byste měli radši drátěný program na boty nebo věšáčky. Poznáváte se v tom?

Kontaktujte nás

Není přitom nutné házet flintu do žita a zažívat každoranní honbu za levou botou pořád a pořád dokola. Řešení má jméno předsíň na míru. Zabýváme se výrobou nábytku na míru. Jaké benefity získáte? Především jsou to zkušenosti k nezaplacení. Zkonzultujeme s vámi vaše představy a hned vám řekneme, je-li realizace možná. Poradíme vám tam, kde si nejste jisti. Nabídnem vám různá řešení, třeba i novinky, které ještě neznáte a které vás třeba nadchnou. Můžete si vymyslet rozměry nábytku podle svých potřeb. Jinak řečeno: pokud si vyberete dobrého zpracovatele, nic není nemožné.

Telefon

Tomáš Svoboda +420 734 331 041 Jan Novák +420 774 926 005

Email

poptavka@nsnabytek.cz

Adresa

Kubelíkova 1155/42 Brno - Líšeň 628 00

Facebook

Sledujte naši práci na Facebooku.